רשת צל לפי מידה

רשת צל לפי מידה רשת צל הוא פתרון הצללה מעולה שהגיע במקור

משדות חקלאיים. הרשת שימשה במקור כדי להטיל צל על הצמחים בתוך החממה או בית הרשת ועל ידי כך למנוע פגיעה ישירה של קרני השמש בצמחים והעלאת הטמפרטורה בחממה. אלא שהיעילות בה מתפקדת רשת הצל הביאה לכך שכיום היא מיושמת גם בבתים פרטיים, עסקים, אירועים וכדומה, והיא מספקת את האיזון המיטבי בין רמת הצל הנדרשת ובין רמת האוורור הנדרש באזור המוצל.

 

איזון מיטבי בין צל ואוורור

פתרונות צל רבים מספקים הצללה מוחלטת מה שמונע מעבר חופשי של אוויר ואוורור השטח. לעומת זאת רשת צל מגיעה מגוון רחב של צפיפויות ובהתאם לצפיפות שלה ניתן לקבוע את האיזון בין רמת הצל ובין רמת האוורור. בטייר ברזנטים תוכלו לרכוש רשת צל לפי מידה, וכל שעליכם לעשות הוא למדוד את השטח אותו אתם רוצים להצל. יחד עם זאת, זכרו שהשמש אינה מאירה כל היום מאותה הזווית, ובשעות שונות של היום היא יכולה להגיע לגינה שלכם מזווית שונה ו"להזיז" את הצל, מה שאומר שאתם צריכים לקנות את הרשת במידה גדולה יותר ממידת השטח המוצל.

צל לעסק    רשת לפי מידה   

 

כל פתרונות ההצללה באמצעות רשתות הצללה

בטייר ברזנטים תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי והדרכה חינם, וכן לבחור רשת צל לפי מידה במגוון רחב של צבעים וצפיפויות רשת על מנת להתאים לעצמכם את חוויית הישיבה האולטימטיבית בצל. צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו את כל המידע לו אתם זקוקים כדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

צל    הצללה לפי מידה
 

מרכז ההצללה של ישראל בטייר ברזנטים

טייר ברזנטים היא חברה מובילה ומקצועית הפועלת בשוק פתרונות ההצללה הישראלי מזה שנים ארוכות, ומשרתת שורה ארוכה של לקוחות מכל מגזרי המשק ומכל רחבי הארץ. החברה מעניקה שירותי הדרכה וייעוץ חינם, שירותי התקנה מקצועית ושירות לקוחות אישי ואדיב בבית הלקוח. באולם התצוגה של החברה בעיר רמלה תוכלו להתרשם ממגוון רחב של פתרונות להשכרה או למכירה, לבית, לחצר, לגינה, למפעל, לעסק, לשטחים חקלאיים, למרפסת, לאירועי שטח ועוד. אנו מזמינים אתכם להגיע אל מרכז התצוגה של החברה, ולהתרשם משלל הפתרונות לרבות סוככים, פרגולות, בדי ורשתות הצללה, שמשוניות ושמשיות, פתרונות קירוי מגוונים ועוד.