רשת הצללה לפי מידה

אתם כנראה מכירים אותה תחת השם רשת צל, והיא יודעת לספק לכם פתרון הצללה זול מאוד, יעיל מאוד, גמיש מאוד, וקל מאוד להתקנה. רשת צל הוא פתרון הצללה שניתן ליישם בכל מקום ובקלות רבה, במרפסת, בגינה, בחצר, על גג הבית, בבית קפה, בעסק, באירועי טבע ובכל מקום. כל מה שצריך הוא לפרוש את הרשת בין מספר נקודות עגינה שצריכות להיות חזקות דיין כדי להחזיק את הרשת גם בתנאי רוח, ולמתוח את הרשת בין נקודות העגינה.
 

התאמת הרשת לצרכי הלקוח

בטייר ברזנטים תוכלו למצוא מגוון רחב של רשתות צל, החל מדגם רשת הצללה בצפיפות גבוהה המספקת לכם רמה גבוהה של הצללה, וכלה ברשת ברמת צפיפות נמוכה המספקת לכם פחות צל אבל רמת אוורור גבוהה יותר. הבחירה ברמת הצפיפות הנדרשת צריכה להתבצע על סמך שיקולים ומאפיינים מקומיים באזור בו אתם רוצים לפרוש את הרשת. כך למשל, אם אתם עורכים אירוע גדול אתם רוצים ליצור איזון בין רמת הצל ובין רמת האוורור של מתחם האירוע.
 

סיוע והדרכה מקצועית חינם

הדברים נכונים כמובן גם כאשר אתם מעוניינים להתקין רשת הצללה בגינה, בחצר או במרפסת. בטייר ברזנטים תוכלו לשבת עם אנשי המקצוע שלנו ולקבל את כל המידע לו אתם זקוקים כדי לדעת בדיוק מה היא הרשת המתאימה לכם ביותר, גם בהתאם למשטר הרוחות באזור בו היא אמור להיפרש. צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו סיוע בבחירת הרשת המתאימה לכם ביותר.

הצללה לפי מידה    הצללה עפ מידה שונה
 

טייר ברזנטים – כל פתרונות ההצללה

טייר ברזנטים היא חברה המציעה מגוון רחב של פתרונות הצללה למגוון רחב של מטרות, ומציעה אפשרויות של השכרה ורכישה של פתרונות במחירים הוגנים ותחרותיים. החברה מספקת הדרכה וייעוץ חינם לכל לקוח, וכן שירות אדיב בבית הלקוח, לרבות התקנה מקצועית של כל פתרונות ההצללה המוצעים. לרשות החברה פתרונות קבועים וניידים, בדי ורשתות הצללה במגוון צפיפויות וצבעים, סוככים, שמשוניות, פרגולות קבועות, פרגולות חשמליות, סוככי זרועות ומסילות, סוככים לרכב, פתרונות קירוי לבריכה, פתרונות קירוי לאירועים בכל היקף וגודל ועוד מגוון רחב של פתרונות הצללה מהם תוכלו להתרשם באולם התצוגה של החברה ברמלה.

הצללה גדולה   הצללות