רשתות צל

רשת צל הוא אחד מפתרונות ההצללה הזולים, הפשוטים והיעילים ביותר המעניקים לכם איזון מיטבי בין רמת הצל הנדרשת ובין שמירה של שטח מאוורר. במקרים רבים, אנשים מתקינים פתרון הצללה מתוך רצון ליצור צל מלא על כל השטח, ובמסגרת זו מיישמים פתרון אטום לגמרי המעניק להם צל מושלם, אך מונע מעבר של אוויר ואוורור של השטח המוצל. באמצעות רשתות צל תוכלו לבחור בדיוק מה יהיה היחס בין רמת הצל המתקבלת ובין רמת האוורור.

 

איזון בין צל ואוורור

איזון זה מושג באמצעות סדרה של צפיפויות רשת שניתן ליישם, החל מרשת צפופה מאוד המספקת רמה גבוהה של הצללה ורמה נמוכה יותר של אוורור, ועד רשתות עם צפיפות נמוכה המספקות רמה נמוכה של הצללה ורמה גבוהה של אוורור. עבור פתרון הצללה לבית, לגינה או לחצר הפתרון המיטבי נמצא אי שם באמצע עם נטייה לרמת צפיפות גבוהה, אך רשתות צל יכולות לשמש גם למטרות אחרות כמו למשל שטחים חקלאיים, אירועים, בתי קפה וכדומה.

רשת צל והגנה
 

מגוון רחב של סוגי רשתות בצפיפויות שונות

בטייר ברזנטים תוכלו להתרשם ממגוון רחב של פתרונות הצללה וביניהם גם רשתות צל בכל הצפיפויות ובמגוון רחב של גדלים וצבעים שיאפשרו לכם לבחור את הרשת המתאימה לכם ביותר לא רק ברמה הפונקציונלית אלא גם תוך התאמה מלאה לעיצוב הכללי של הגינה, החצר או האירוע.

צל והגנה
 

טייר ברזנטים – כל פתרונות ההצללה לכל מטרה

טייר ברזנטים היא חברה מקצועית ומנוסה המתמחה באספקת פתרונות הצללה ללקוחות פרטיים, עסקיים, תעשייתיים ומוסדיים בכל רחבי הארץ, התאמת הפתרון לצרכי הלקוח, אספקת הדרכה וסיוע חינם וכן שירות אדיב ומקצועי בבית הלקוח. באולם התצוגה של החברה הממוקם בעיר רמלה, תוכלו להתרשם ממגוון רחב של פתרונות לרבות סוככים לרכב, פתרונות קירוי לבריכה, שמשוניות של קיבוץ העוגן וקיבוץ ארז, פרגולות, רשתות ובדי הצללה, סגירות לחורף וכדומה. פתרונות החברה מותאמים לכל סוגי החללים לרבות בתים, גינות, חצרות, מרפסות, עסקים, שטחים חקלאיים, חניית רכב ואירועים בשטח הפתוח. אתם מוזמנים להגיע אל אולם התצוגה של החברה ולהתרשם ממגוון הפתרונות המוצעים במודל מכירה או השכרה.

צל למרפסת