רשתות הצללה

רשת צל הוא אחד מהאמצעים החשובים ביותר בעולם החקלאות. הרשת מספקת צל מספיק לגידולים על מנת למנוע מהם להיחשף לחום השמש במידה קטלנית. העניין הוא שאם רשתות אלה הן יעילות עבור צמחים, הן גם יכולות להיות יעילות מאוד עבורכם. היעילות הגבוהה של רשתות הצללה נובעת מהאיזון שהן יודעות לספק בין רמת הצל הנדרשת ובין רמת האוורור הנדרש. מצד אחד, הרשת מספקת צל מפני קרני השמש, ומצד שני היא מאפשרת לאוויר להמשיך ולזרום אל מתחת לשטח הרשת ולשמור על השטח מאוורר.
 

איזון בין צל ואוויר

במקרים רבים, אנשים בוחרים פתרונות הצללה אטומים המספקים צל מושלם לכל אורך שעות האור, אך מצד שני, מונעות מאוויר לנוע פנימה והחוצה מן השטח המוצל. רשתות הצללה באות לפתור בדיוק את העניין הזה, ואתם בתורכם יכולים לבחור את מידת האיזון בין מידת הצל ובין מידת האוורור בהתאם לצפיפות הרשת שאתם בוחרים. רשת צפופה מאוד תספק לכם רמת צל גבוהה ורמת אוורור נמוכה, ורשת צל עם צפיפות נמוכה תספק לכם רמת צל נמוכה ורמת אוורור גבוהה.
 

בחירת הדגם האידיאלי

הדגם האידיאלי של רשתות הצללה לשימוש ביתי נמצא אי שם באמצע, ואותו תוכלו לזהות בסיוע של אנשי המקצוע אצל טייר ברזנטים. אנו נציג בפניכם את כל סוגי רשתות הצל, את המאפיינים השונים שלהן, ואת כל המידע אודות רמת הצפיפות של הרשתות השונות, ונאפשר לכם לבחור את הרשת המתאימה לכם ביותר.

צל לכל מטרה   צל לבית  

 

טייר ברזנטים – פתרונות הצללה חכמים

טייר ברזנטים היא חברה מקצועית המתמחה בעולם פתרונות ההצללה וממוקמת בעיר רמלה שבמרכז הארץ. החברה מספקת את כל סוגי פתרונות ההצללה לבית, למרפסת, לגינה, לחצר, לעסק, לשטחים פתוחים, לשטחים חקלאיים, למפעלים, לאירועים ועוד. בחברתנו תוכלו למצוא סוככי זרועות ומסילות, סוככי מרקיזה, סוככים לגינה, פתרונות קירוי לבריכה, סוככים לרכב, פרגולות עץ, פרגולות חשמליות, בדי הצללה, רשתות צל בכל הצפיפויות ועוד מגוון רחב של פתרונות הצללה וסגירה לחורף. אנו מזמינים אתכם להגיע אל מרכז התצוגה של החברה ולבחור את הפתרון המתאים לכם ביותר מבין שלל פתרונות המוצעים על ידי טייר ברזנטים ללקוחות בכל רחבי הארץ.

התקנת רשת צל   תקריב רשת צל