פתרונות הצללה

בין שאתם מחפשים פתרונות הצללה לגינה, לחצר או לבית, בין שאתם מחפשים אותם לעסק, למפעל או למבנה מוסדי, ובין שאתם מחפשים פתרונות כאלה לשטח חקלאי או לאירוע גדול בחוץ, אתם רוצים לבחון היטב מה הם הצרכים שלכם, מה המגבלות, ומה הם המאפיינים החשובים ביותר שאתם רוצים למצוא בפתרון ההצללה. שוק ההצללה כולל שורה ארוכה של פתרונות מגוונים, חלקם קבועים וקשיחים, חלקם זמניים וגמישים, וחלקם מספקים שילובים שונים של רמת גמישות וקביעות.
 

פתרון הצללה לכל צורך ולכל מטרה

בבחירת פתרון ההצללה הטוב ביותר עבורכם עליכם לבחון את האיזון הנדרש בין רמת הצל המבוקשת ובין רמת האוורור בשטח המוצל. כמו כן, עליכם לבחון את הזוויות השונות שמהן זורחת השמש וההשפעה של זוויות אלה על גודל הסוכך והמיקום שלו. במרכז התצוגה של טייר ברזנטים תוכלו להתרשם ממגוון רחב של פתרונות הצללה ממגוון רחב של סוגים, לרבות פתרונות מן המדף ופתרונות בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח ובהתאמה מלאה לצרכיו.

 

ייעוץ וליווי מקצועי

בטייר ברזנטים תוכלו להיעזר בייעוץ והדרכה מקצועיים ובחינם, לקבל את התשובות על כל השאלות שלכם, ולקבל סיוע להתאמת פתרון ההצללה הרלוונטי ביותר עבורכם. תוכלו לבחון בפתרון הצללה קבוע ומקובע, ותוכלו לבחור בפתרונות המאפשרים לכם קיפול ופרישה מהירים, ניידות וכיוונון, פתיחה וסגירה ושליטה מלאה על רמת הצל והאיזון של הצל עם רמת האוורור. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולמצוא את הפתרון המתאים לכם ביותר.

הצללה לגני משחקים   הצללה לגן משחקים
 

טייר ברזנטים – המרכז לכל צרכי ההצללה

טייר ברזנטים היא חברה מנוסה וותיקה הממוקמת בעיר רמלה ומשם מספקת מגוון רחב של פתרונות ושירותים סביב עולם ההצללה, לרבות סיוע, ליווי, הדרכה והתקנה ללקוח, שירות אדיב בבית הלקוח, ומודלים מגוונים של מכירה והשכרה על פי הצורך. טייר ברזנטים ממוקמת בעיר רמלה, משם משווקת, מפיצה ומתקינה החברה את פתרונות ההצללה המוצעים על ידה בכל רחבי הארץ. באולם התצוגה תוכלו למצוא פתרונות מגוונים כדוגמת רשתות ובדי הצללה במגוון צפיפויות וצבעים, סוככים קבועים וסוככי זרועות ומסילות, סוככי מרקיזה, סוככים לרכב, שמשיות, שמשוניות, פרגולות עץ, פרגולות ניידות, סגירות לחורף וכדומה.

פתרון הצללה לגימבורי  

הקליקו למידע נוסף אודות מכולות קירור