פתרונות הצללה למרפסת

אם יש לכם מרפסת פתוחה ואתם סובלים מקרינת שמש בשעות מסויימות של היום, אתם בהחלט יכולים לבחור ממגוון רחב של פתרונות הצללה למרפסת שיעניקו לכם את הצל לו את אתם זקוקים וגם יתרמו לעיצוב המרפסת והפיכתה למקום נעים יותר לשבת בו, ואסתטי יותר. פתרונות ההצללה יכולים לנוע בין פתרונות קבועים ובין פתרונות גמישים שניתן לקפל ולפרוש בקלות רבה, ואף לכוונן ולשנות את המיקום בהתאם לזווית ממנה קורנת השמש.
 

פתרון הצללה מותאם למרפסת

מרבית המרפסות אינן סובלות משמש לאורך כל שעות האור, אלא רק בשעות מסויימות בהן הבניין עצמו או בניינים סמוכים, אינם מטילים את צילם על המרפסת. במצב זה, קל מאוד להתאים פתרונות הצללה למרפסת בצורה קלה למדי. יחד עם זאת, אם יש לכם מרפסת גדולה יותר הסובלת משעות ארוכות יותר של השמש, יהיה עליכם להתייעץ עם איש מקצוע כדי לאתר את הפתרון הטוב ביותר עבורכם.
 

ייעוץ מקצועי עד הסוף

בטייר ברזנטים תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות בכל גודל, כל עיצוב ובמגוון רחב של פונקציונליות על מנת להתאים לעצמכם את הפתרון הטוב ביותר והמתאים ביותר למרפסת שלכם. אנשי המקצוע של טייר ברזנטים יחשפו אתכם בפני כל האפשרויות העומדות בפניכם, יפרטו בפניכם את היתרונות והחסרונות של כל אחד, ויסייעו לכם לבצע את הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

הצללה למרפסת
 

טייר ברזנטים – כל פתרונות ההצללה לבית

טייר ברזנטים היא חברה וותיקה ומנוסה בעולם ההצללה, ומזה שנים ארוכות מספקת מגוון רחב של פתרונות הצללה לשורה ארוכה של לקוחות בכל רחבי הארץ, ובכללם בתים פרטיים, עסקים, מפעלי תעשייה, חקלאים ומפיקי אירועים. החברה מציעה את כל סוגי הסוככים, הפרגולות, בדי ורשתות ההצללה, שמשיות ושמשוניות ועוד שלל פתרונות הצללה על פי בחירת וצרכי הלקוח. טייר ברזנטים מספקת שירות סיוע והדרכה חינם לכל לקוח, שירות אדיב עד בית הלקוח, וכמובן שירותי התקנה מקצועיים של כל פתרונות ההצללה בכל תנאי שטח. אתם מוזמנים להגיע אל מרכז התצוגה של החברה ולהתרשם מפתרון ההצללה המתאים לכם ביותר.

הצללה למרפסת