פתרונות הצללה לבית

המונח פתרונות הצללה לבית הוא מונח גג הכולל בתוכו מגוון רחב של פתרונות הצללה שניתן ליישם כדי פשוט ליהנות מצל איכותי בגינה, בחצר, במרפסת או בגג. פתרונות אלה יכולים לכלול סוככים, רשתות צל, שמשיות, שמשוניות, פרגולות מסורתיות מעץ, פרגולות חשמליות, ברזנטים ועוד מגוון רחב של פתרונות קירוי והצללה שאותם ניתן להתקין באזורים שונים של הבית. השאלה היא כיצד יש לבחור את הפתרון המתאים לכל בית, ולכל אזור בבית.
 

התאמת הפתרון בצורה מושלמת

ובכן, בחירת פתרונות הצללה לבית הוא תהליך מקצועי שצריך לקחת בחשבון את משטר הרוחות באזור, השטח שיש להצל, הזוויות מהן זורחת השמש על השטח הרלוונטי, תנאי מזג האוויר הטיפוסיים באזור וכדומה. כל אחד מהפרמטרים האלה משפיע באופן ישיר ומובהק על סוג הפתרון שיש ליישם, הן על מנת להתאים את עיצוב הפתרון לעיצוב הכללי של הבית, והן על מנת לספק את הפונקציונליות הטובה ביותר של הפתרון בהתאם להרגלי השימוש בו.
 

ייעוץ מקצועי והדרכה

בטייר ברזנטים תוכלו לשבת עם אנשי המקצוע של החברה, ולקבל את כל המידע לו אתם זקוקים על כל מגוון פתרונות ההצללה הקיימים, והאופן בו ניתן להתאים את הפתרון הרלוונטי לכל חלק של הבית בצורה הטובה ביותר. אנו מספקים שירותי ייעוץ והדרכה חינם, ובמרכז התצוגה שלנו ברמלה תוכלו להתרשם מכל מגוון פתרונות ההצללה הקיימים כיום למגזר הפרטי. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולהתחיל את התהליך של בחירת הפתרונות המתאימים ביותר לכל אזור בבית.

פתרון הצללה   פתרונות הצללה

 

טייר ברזנטים מביאים לכם את כל פתרונות ההצללהמ

טייר ברזנטים היא חברה המתמחה באספקת פתרונות הצללה בהתאמה אישית, בכל היקף ובכל גודל עם שלל פתרונות לבית, לגינה, לחצר, לעסק, לשטחים חקלאיים, לאירועים, למרפסת ועוד. החברה מספקת שירותי הדרכה וייעוץ חינם וכן מספקת שירות אדיב עד בית הלקוח. לאורך שנות עבודתה בשוק ההצללה הישראלי, סיפקה החברה מגוון רחב של פתרונות הצללה ושירותי התקנה ללקוחות רבים במגזר העסקי, הפרטי, התעשייתי והמוסדי בכל רחבי הארץ. החברה מציעה את הפתרונות במודל של השכרה או מכירה על פי הצורך, ומציעה את כל סוגי הפתרונות לכל מטרה.

פתרון הצללה זרועות    פתרון הצללה לבית