פרגולות מעץ

עד לפני כעשור הייתה פרגולת העץ הפרגולה המסורתית והפופולארית ביותר בישראל. מאז הגיעו אל המדפים עוד שורה ארוכה של דגמי פרגולות המבוססות על חומרי גלם אחרים לחלוטין, מתכת, פולימרים, ברזנטים, בדי הצללה וכדומה, אבל עדיין פרגולות מעץ הן עדיין הפרגולות הפופולאריות ביותר בישראל פשוט מכיוון שהן מעניקות לנו ערך שפרגולות אחרות אינן מעניקות, וזה הוא ערך הקביעות והעיצוב הכפרי.
 

עיצוב הפרגולה האישית שלכם

פרגולות מעץ הן פרגולות עשויות עץ טבעי עם כל האלמנטים המקוריים של עץ מלא לרבות עיני העץ, זרימת סיבי העץ וכדומה, בדרך כלל צבועות בצבע חום שוקולד כהה, ובדרך כלל גם מכוסות עם כיסוי רעפים אדומים. יחד עם זאת, אתם בהחלט יכולים להזמין לעצמכם פרגולה עשויה עץ ולהתאים לה כל כיסוי אחר, לשלב בה אלמנטים עם חומרים מודרניים יותר, ולבנות אותה על פי טעמכם. כמו כן, כאשר אתם מזמינים את הפרגולה אתם רוצים לעשות את זה בליווי איש מקצוע בלבד.

 

ייעוץ מקצועי והדרכה חינם

בטייר ברזנטים נוכל לספק לכם את הייעוץ המקצועי וההדרכה הנדרשת לכם בחינם לחלוטין, וזאת על מנת לוודא שהפרגולה שאתם בוחרים תספק לכם צל מלא לאורך כל שעות האור, גם כאשר השמש מאירה מזוויות שונות, והצל לכאורה "זז" ממקומו. אנו מזמינים אתכם להגיע אל מרכז התצוגה שלנו ברמלה ולהתרשם ממגוון רחב של פרגולות עשויות מגוון חומרים.

פרגולה חזקה   פרגולה עץ
 

כל סוגי הפרגולות בטייר ברזנטים

טייר ברזנטים היא חברה המספקת שורה ארוכה של פתרונות הצללה לכל מטרה ולכל צורך. החברה פעילה בישראל כבר שנים ארוכות ומשרתת לקוחות פרטיים, עסקיים, תעשייתיים ומוסדיים עם מגוון פתרונות לבית, לגינה, לחצר, למשרד, לעסק, למפעל, למרפסת, לשטחים חקלאיים, לאירועים ועוד. החברה מספקת פתרונות מן המדף או פתרונות מותאמים אישית להשכרה או למכירה, וכן שירותי הדרכה וייעוץ חינם, שירותי התקנה מקצועית בבית הלקוח, ושירות לקוחות אישי ואדיב לכל לקוח ולקוח. אתם מוזמנים להגיע אל מרכז התצוגה של החברה ברמלה ולהתרשם ממגוון סוככים, פרגולות, שמשיות, שמשוניות, פתרונות קירוי, סגירות לחורף, בדי ורשתות הצללה ועוד.

פרגולה מעץ   פרגולה מעץ מסיבי