סככות לרכב

ההבדל בין כניסה לרכב ביום קיץ חם ולהרגיש את הלהט בוקע מכל חלקי הרכב, ובין כניסה לרכב באותו יום בדיוק כשהאוויר בתוך הרכב הוא נעים ומזמין הוא סכך לרכב. סכך לרכב הוא למעשה פתרון הצללה המאפשר לכם ליהנות מחניה פרטית ומקורה לרכב לאורך כל ימות השנה. סככות לרכב יכולות להגיע במגוון רחב של עיצובים ופורמטים על פי בחירתכם ועל פי העיצוב שתרצו להעניק להן. זאת יכולה להיות סככה בסגנון פרגולה עם כיסוי רעפים, זאת יכולה להיות סככה עם כיסוי ברזנט, בד הצללה או רשת צל, וזאת יכולה להיות סככה עם כיסוי של מוטות במבוק, עץ או מתכת.
 

מגוון עיצובים לסככות

בטייר ברזנטים תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי סככות לרכב, כשכל אחד מן הדגמים הוא בעל מאפיינים שונים המאפשרים לכם להתאים את הסככה המתאימה ביותר לעיצוב החיצוני של הבית. תוכלו לבחור בעיצוב כפרי עם כיסוי עץ, עיצוב מודרני עם כיסוי פולימרי, בד הצללה או ברזנט, ותוכלו לבחור בכל עיצוב אחר על פי בחירתכם. בטייר ברזנטים תוכלו לקבל גם ייעוץ מקצועי ואישי שיסייע לכם להכיר את כל האפשרויות העומדות בפניכם, ולבחור באפשרות הטובה ביותר עבורכם.

 

סיוע מקצועי והדרכה חינם

אתם מוזמנים להגיע אל מרכז התצוגה של טייר ברזנטים ברמלה, להתרשם ממגוון סככות לרכב, ולבחון את האפשרויות השונות להזמין סככה מוכנה מן המדף, או לעצב לעצמכם סככה מותאמת אישית בסיוע אנשי המקצוע של טייר ברזנטים.
 

כל פתרונות ההצללה לבית ולרכב

טייר ברזנטים היא חברה מקצועית וותיקה המתמחה בעולם פתרונות ההצללה לבית, לגינה, לחצר, למרפסת, לעסק, למפעל, לשטחים חקלאיים, לאירועים בשטח הפתוח ועוד. החברה מספקת סוככים, רשתות צל, בדי הצללה, פרגולות עץ, פרגולות חשמליות, סוככי זרועות ומסילות, פתרונות קירוי לגינה ולבריכה, שמשיות ושמשוניות ועוד מגוון רחב של פתרונות הצללה, הכל בהתאם לצרכי הלקוח. באולם התצוגה הממוקם בעיר רמלה תוכלו להתרשם ממגוון מוצרי מדף ומוצרים מותאמים אישית על פי דרישות הלקוח, וכן תוכלו לקבל שירות הדרכה וייעוץ חינם, שירות התקנה מקצועית ושירות לקוחות אדיב ומקצועי בבית הלקוח.