סוככי מסילות

אחד האתגרים המשמעותיים ביותר בכל הנושא של פתרונות הצללה הוא האתגר של אספקת כיסוי מרבי לשטח שיש להצל, על אף תזוזת השמש. מרבית האנשים דואגים להציב סוכך הוא שמשיה המכסים בדיוק את השטח הרלוונטי, אך כאשר השמש נעה בשמים ומגיעה מזווית שונה, הצל "זז" לכאורה הצידה והשטח הרלוונטי נותר חשוף לשמש. כדי להתגבר על מצב זה אפשר להציב פתרון הצללה קבוע שהוא גדול יותר מהשטח שיש להצל, או להשתמש בפתרון נייד כדוגמת סוככי מסילות.

 

סוככים שניתן לכוונן בהתאם לתזוזת השמש

סוככים אלה הם סוככים שניתן להניע אותם על גבי מסילות, לקפל ולפרוש אותם על פי הצורך, ולהזיז אותם ממקום למקום בהתאם לזווית השמש. במידה ותרצו להפוך את כל העניין לנוח יותר תוכלו לבחון גם סוככי מסילות המופעלים באמצעות מנוע חשמלי. במרכז התצוגה של טייר ברזנטים תוכלו להתרשם ממגוון רחב של סוככים מסוגים שונים, חלקם קבועים וחלקם עושים שימוש במנגנונים מגוונים המעניקים להם יכולת ניידות וכוונון על פי הצורך.

סוכך נגד שמש   סוכך פתוח נגד שמש
 

כל סוגי הסוככים לכל צורך ולכל מטרה

את הסוכך תוכלו לכסות במגוון אמצעים החל באמצעים גמישים כמו ברזנט, בד או רשת צל, וכלה באמצעים קשיחים כמו רעפים, לוח עץ, לוח מתכת, לוח פולימרי ועוד. הבחירה היא שלכם, ואנשי המקצוע של טייר ברזנטים יסייעו לכם לבצע את הבחירה הטובה ביותר על מנת שתוכלו ליהנות מהפתרון המתאים לכם ביותר.

סוכך לבית נגד שמש  
 

פתרונות הצללה בהישג יד

טייר ברזנטים היא חברה וותיקה ומקצועית המתמחה באספקת מגוון רחב של פתרונות הצללה לכל מגזרי המשק לרבות המגזר הפרטי, העסקי, התעשייתי והמוסדי. החברה ממוקמת בעיר רמלה שבמרכז הארץ, ומשם משווקת ומפיצה מגוון פתרונות מדף ופתרונות מותאמים אישית לשורה של לקוחות בכל רחבי הארץ, מספקת שירותי הדרכה וייעוץ חינם, שירותי התקנה מקצועית וכמובן שירות אישי ואדיב עד בית הלקוח. באולם התצוגה של החברה תוכלו למצוא מגוון רחב של סוככים, בדי הצללה, רשתות צל בצפיפויות שונות, פרגולות עץ, פרגולות חשמליות, סגירות חורף, סוככי זרועות ומסילות, שמשיות ועוד מגוון פתרונות הצללה למכירה או להשכרה על פי הצורך.