סוככים לרכב

הרכב שלכם הוא אחד הנכסים היקרים ביותר שאתם מחזיקים, ובכל זאת, הוא גם אחד הנכסים שחשוף למידה הרבה ביותר של שחיקה ובלאי בין במהלך הנסיעה, ובין כאשר הוא עומד חשוף כולו לתנאי מזג האוויר. אם אתם רוצים להגן על הרכב שלכם ולהעניק לו עוד מספר שנים של אורך חיים, ואם אתם רוצים להעניק לכם את החוויה הנהדרת של כניסה לרכב קריר ונעים גם כאשר תנאי שרב בחוץ, אתם רוצים לבחון מספר סוככים לרכב, ולבחור מתוכם את הדגם המתאים לכם ביותר.
 

מגוון סגנונות עיצוב לסוכך לרכב

בטייר ברזנטים תוכלו להתרשם ממגוון רחב של סוככים, המתאימים לרכב אחד בכל גודל שהוא, לשני רכבים, שלושה רכבים ויותר. תוכלו לבחור בין שורה של סוככים לרכב מן המדף, ותוכלו לשבת עם אנשי המקצוע שלנו כדי לבנות לעצמכם את הסוכך האולטימטיבי בהתאמה אישית. את הסוכך ניתן לבנות באמצעות שורה של חומרי גלם ובמגוון סגנונות עיצוב החל מעיצוב כפרי מבוסס עץ, דרך סגנון מודרני מבוסס מתכת, פלסטיק ועץ, וכלה בסגנונות קלאסיים ומגוונים במשלבים שורה של חומרי גלם.

 

בקיץ הבא הכל יהיה שונה

אנו מזמינים אתכם אל מרכז התצוגה של החברה בעיר רמלה שבמרכז הארץ, שם תוכלו לשבת עם אנשי המקצוע שלנו ולקבל ייעוץ מקצועי והדרכה חינם, ולהתחיל לתכנן את הסוכך שלכם לרכב כדי שבקיץ הבא, תוכלו להיכנס לרכב וליהנות מתחושה נהדרת של קרירות ונועם.
 

כל פתרונות הקירוי וההצללה

חברת טייר ברזנטים היא חברה המתמחה באספקת שלל פתרונות הצללה וקירוי לכל מגזרי המשק, החל מהמגזר הפרטי, דרך המגזר העסקי והתעשייתי, וכלה במגזר המוסדי. לאורך שנות פעילותה של החברה משרתת טייר ברזנטים בתים פרטיים, בתי עסק, משרדי ממשלה, מפעלים, מפיקי אירועים ומספקת לכל לקוח שירותי ייעוץ והדרכה חינם, שירותי התקנה מקצועיים של כל פתרון בכל תנאי שטח, וכמובן שירות לקוחות איכותי, אדיב ואישי לכל לקוח. במרכז התצוגה של החברה בעיר רמלה שבמרכז הארץ ניתן להתרשם ממגוון רחב של סוככים, שמשיות, שמשוניות, בדי ורשתות הצללה, פתרונות קירוי לבריכה ולחצר, פרגולות, ברזנטים ועוד.

סוכך לרכב