סגירת חורף

אם אתם מחפשים דרך להאריך את עונת הקיץ בגינה שלכם, ואתם רוצים לסגור את מתחם הגינה במהלך עונת החורף, כך שתוכלו לשבת בה וליהנות מהאווירה שלה גם כאשר יורד גשם בחוץ, לטייר ברזנטים יש שורה של אפשרויות להציע לכם על מנת לסגור את הגינה, לבודד אותה מן הסביבה, ולאפשר לכם ליהנות מאווירה נעימה וחמימה בגינה שלכם, כשבחוץ יורד גשם זלעפות. פתרונות אלה מבוססים על קונסטרוקציות סגירת חורף המיועדות בדיוק למטרה זו, ובטייר ברזנטים תוכלו לקבל את כל הסיוע המקצועי כדי לבחור את הפתרון המתאים לכם ביותר.
 

ליהנות מהגינה גם בעונת החורף

אנו מזמינים אתכם להגיע אל מרכז התצוגה שלנו בעיר רמלה שבמרכז הארץ, לשבת עם אנשי המקצוע שלנו, לספר להם על הגינה שלכם, השטח שלה, משטר הרוחות באזור, רמת הלחות, ההעדפות האישיות שלכם והתקציב העומד לרשותכם, ובהתאם לכך אנו נגבש עבורכם את הפתרון הטוב ביותר, כך שתוכלו גם ליהנות מהגינה שלכם במהלך החורף, וגם לחסוך כסף לעומת רכישה שהייתם עושים בכל מקום אחר המציע פתרונות קירוי והצללה.

סגירת חורף

 

מגוון דגמים וייעוץ מקצועי

בטייר ברזנטים תוכלו להתרשם ממגוון רחב מאוד של פתרונות הצללה וקירוי, ולמעשה תוכלו לבנות חבילת קירוי שלמה לגינה שלכם הן לעונת החורף והן לעונת הקיץ. תוכלו למצוא סגירת חורף גמישה מבוססת ברזנט, או סגירה קשיחה מבוססת לוחות זכוכית או פלסטיק, ובמיוחד תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי והדרכה בחינם שיסייעו לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם - כמו כן אנו ממליצים על חברת דלתות אורן כחברה בעלת ניסיון בדלתות פנים למרפסות וגינות.

סגירה הרמטית
 

טייר ברזנטים – סוגרים לכם את הגינה בחורף

טייר ברזנטים היא חברה וותיקה ומנוסה הממוקמת בעיר רמלה שבמרכז הארץ, ומשם מספקת שירותים מגוונים ופתרונות איכותיים בעולם ההצללה. החברה משרתת מאות לקוחות מכל מגזרי המשק ומכל רחבי הארץ, מציעה שירות הדרכה וייעוץ חינם, שירות התקנה מקצועית בבית הלקוח, שירות לקוחות אדיב ואישי לכל לקוח ולקוח, ומגוון רחב של פתרונות מן המדף ופתרונות בהתאמה אישית להשכרה או למכירה. במרכז התצוגה של החברה תוכלו להתרשם ממגוון סוככים, פתרונות קירוי, פרגולות, שמשיות, שמשוניות, סגירות חורף, בדים ורשתות הצללה ועוד מגוון רחב של פתרונות לכל מטרה ולכל צורך.