סגירת חורף לפרגולה

את הפרגולה שלכם בניתם במיטב כספכם, והיא אכן משרתת אתכם בצורה מושלמת לאורך כל עונת הקיץ. העניין הוא שאתם רוצים למתוח את "עונת הפרגולה" לאורך כל השנה, וליהנות ממנה גם במהלך עונת החורף. כדי לעשות את זה, יהיה עליכם לבודד את החלל הפנימי של הפרגולה מפני מזג האוויר בחוץ, ובדיוק למטרה הזאת תוכלו להזמין לעצמכם סגירת חורף לפרגולה, בדיוק על פי טעמכם, על פי מידות הפרגולה שלכם ועל פי ההעדפות האישיות שלכם.

 

סגירה גמישה או קשיחה לבחירתכם

סגירת פרגולה אינה אמורה לייצר עבורכם סביבה מבודדת לחלוטין, ולרוב היא גם לא תספק לכם את אותם התנאים בצורה זהה לאלו הקיימים בתוך החדרים הפנימיים של הבית. יחד עם זאת, היא תעניק לכם סביבה מספיק נוחה, וכזאת שאפשר לחמם בקלות רבה כדי ליהנות ממנה גם במהלך עונת החורף. סגירת חורף לפרגולה יכולה להגיע בפורמט גמיש על בסיס מבנה ברזנט וקונסטרוקציית מתכת מתאימה, והיא יכולה להגיע גם בפורמט קשיח המבוסס על לוחות זכוכית או פלסטיק הנתונים בתוך קונסטרוקציית מתכת או עץ.

סגירת פרגולה
 

ייעוץ מקצועי לכל לקוח

בטייר ברזנטים תוכלו להתרשם ממגוון רחב של דגמים שיאפשרו לכם לסגור את הפרגולה שלכם בקלות רבה, ואף להיעזר בסגירה כדי להשיג עיצוב אטרקטיבי יותר של הפרגולה במהלך עונת החורף. כמו כן, תוכלו ליהנות מייעוץ והדרכה של אנשי המקצוע שלנו, ומרמת מחירים אטרקטיבית ותחרותית לעומת שוק פתרונות הקירוי הישראלי הכללי.

סגירה לפרגולה
 

טייר ברזנטים – מרכז הקירוי וההצללה של ישראל

טייר ברזנטים היא חברה מנוסה וותיקה המציעה את כל פתרונות ההצללה לכל צורך ולכל מטרה. החברה מספקת שירותי הדרכה וייעוץ חינם, שירותי התקנה מקצועית בבית הלקוח, ושירות לקוחות אדיב ואישי לכל לקוח ולקוח. בסיס הלקוחות של החברה מונה מאות לקוחות מכל מגזרי המשק, הפרטי, העסקי, התעשייתי והמוסדי, ובו נכללים בתים פרטיים, בתי עסק, מפעלים, מפיקי אירועים ועוד. טייר ברזנטים מציעה מגוון פתרונות מן המדף ופתרונות מותאמים אישית להשכרה או למכירה על פי דרישות הלקוח. במרכז התצוגה של החברה בעיר רמלה תוכלו להתרשם ממגוון סוככים, פרגולות, פתרונות קירוי, שמשיות, שמשוניות, בדים ורשתות הצללה, סגירות חורף ועוד.