סגירת חורף למרפסת

אם יש לכם מרפסת שאתם מאוד נהנים לשבת בה במהלך עונת הקיץ, אתם לבטח רוצים למתוח את החוויה לאורך כל השנה, אך אין באפשרותכם לעשות זאת מאחר והמרפסת היא פתוחה לחלוטין ובחורף הקר פשוט אי אפשר לשהות בה. במצב זה, תוכלו להזמין לעצמכם סגירת חורף למרפסת ולהפוך אותה למעין חלל סגור המנותק מהגשם, הרוחות ותנאי מזג האוויר שבחוץ, תוך שאתם נהנים מזמן איכות במרפסת שאתם כל כך אוהבים.

 

תצורות שונות של סגירות חורף

סגירות לחורף יכולות להגיע בתצורה גמישה על בסיס מבנה ברזנט חזק ועמיד עם חלונות שקופים עשויים ניילון עבה ועמיד, והן יכולות להגיע גם בתצורה של מבנה קשיח המבוסס על לוחות זכוכית או פלסטיק הנתונים בתוך קונסטרוקציית מתכת או עץ. הבחירה בין הסוגים השונים של סגירת חורף למרפסת היא שלכם בלבד, אך בטייר ברזנטים תוכלו גם לקבל את כל הייעוץ המקצועי הנדרשים לכם כדי להגיע להחלטה הטובה ביותר עבורכם.

סגירה לחורף הגשום
 

כל הדגמים במרכז התצוגה

אנו מזמינים אתכם להגיע אל מרכז התצוגה של טייר ברזנטים בעיר רמלה שבמרכז הארץ, להתרשם ממגוון רחב של פתרונות הצללה וסגירות לחורף, ולגלות כיצד תוכלו להפוך את המרפסת שלכם לאחד החדרים המהנים ביותר לשבת בו לא רק בעונת הקיץ, אלא גם בעונת החורף. צרו איתנו קשר עוד היום ונוכל לסייע לכם לשדרג את חוויית הכיף שלכם במרפסת הבית.

ברזנט לחורף
 

טייר ברזנטים – פתרונות הצללה מגוונים למרפסות

טייר ברזנטים היא חברה מקצועית ומנוסה המתמחה באספקת מגוון רחב של פתרונות בעולם ההצללה. החברה ממוקמת בעיר רמלה במרכז הארץ, ומשם מספקת שירות לשורה ארוכה של לקוחות במגזר הפרטי, העסקי, התעשייתי והמוסדי בכל רחבי הארץ. החברה מספקת שירותי הדרכה וייעוץ חינם, שירותי התקנה מקצועית של כל פתרונות ההצללה בכל תנאי שטח, וכמובן שירות לקוחות אישי ואדיב בבית הלקוח. במרכז התצוגה של החברה תוכלו להתרשם ממגוון רחב של פתרונות קירוי, סוככי זרועות, מסילות, מרקיז, סוככים לרכב ועוד, בדי ורשתות הצללה, שמשוניות ושמשיות, פרגולות עץ, פרגולות חשמליות ועוד. אתם מוזמנים להגיע ולבחור את פתרון ההצללה המתאים לכם ביותר.

סגירת חורף רומנטית

הקליקו למידע נוסף אודות מקררים מסחריים תעשייתיים