ברזנט

אם אתם מחפשים פתרון הצללה לבית, לגינה, לחצר, למרפסת, לעסק, למפעל או אפילו לאירוע שאתם עורכים בחיק הטבע, ברזנטים הוא פתרון שאתם לבטח רוצים לבחון, ולבחון בסיוע מקצועי על מנת להבין את כל היתרונות שהוא מספק, ומדוע הוא יכול להיות הבחירה הטובה ביותר שלכם. מרבית האנשים רואים את הברזנט כיריעת ניילון פשוטה ונטולת אלגנטיות, אך העולם כבר השתנה מאוד, וכיום ברזנט יכול להיות פריט עיצוב לכל דבר, אותו ניתן להשיג בכל צבע ובכל מרקם.

 

פתרון הצללה אפקטיבי וגמיש

בטייר ברזנטים תוכלו למצוא מגוון רחב של יריעות ברזנט בעיצובים שונים, גדלים שונים, צבעים שונים ומרקמים שונים, וכן תוכלו לשבת עם אנשי המקצוע שלנו שיעניקו לכם הדרכה וייעוץ חינם אודות הברזנט עצמו, אודות פתרון ההצללה האידיאלי עבורכם ואודות השילוב ביניהם. ברזנט הוא פתרון הצללה המספק לכם רמת איטום מלאה וצל מלא, הגנה מלאה מפני גשם, לחות ורטיבות ועמידות גבוהה בפני כל תנאי מזג האוויר.

ברזנט למרפסת הבית   ברזנט שונה
 

עמידות גבוהה בכל תנאי מזג האוויר

בנוסף לכך, ברזנט הוא אמצעי קירוי המאפשר לכם גמישות רבה בשימוש, באמצעות יכולת קיפול ופרישה של הקירוי בהתאם לשעות היום, מידת קרינת השמש, הרוח, מידת האוורור הנדרשת לכם בשטח המוצל וכל שיקול אחר שבגינו אתם עשויים להעדיף לקפל או לפרוש את פתרון הקירוי. אנו מזמינים אתכם להגיע אל מרכז התצוגה של טייר ברזנטים ברמלה, ולקבל את כל המידע לו אתם זקוקים אודות ברזנטים כפתרון קירוי אידיאלי לבית, לעסק או לאירוע בחוץ.
 

כל מה שאתם מחפשים בעולם ההצללה

טייר ברזנטים היא חברה מקצועית המספקת שורה ארוכה של פתרונות הצללה לכל מטרה, פתרונות להשכרה או למכירה, הדרכה וייעוץ חינם ושירות אדיב ומקצועי בבית הלקוח. כמו כן, מציעה החברה שירותי התקנת פרגולות, סוככים ופתרונות הצללה אחרים לבית, לגינה, לחצר, למרפסת, לשטחים חקלאיים ולאירועים. החברה מציעה סוככי זרועות ומסילות, סגירה לחורף, סוככים במגוון גדלים, כיסויים לכל סוגי הרכב, פתרונות קירוי לבריכה, בדים לשימשיות בריכה, שמשוניות של קיבוץ העוגן וקיבוץ ארז, פרגולות, בדים, רשתות צל ועוד. אתם מוזמנים להגיע אל אולם התצוגה של החברה ברמלה, ולהתרשם מכל מגוון הפתרונות המוצעים על ידי טייר ברזנטים.

ברזנט נגד גשם ושמש  ברזנט מגן משמש וגשם