ברזנט לפרגולה

מרבית הפרגולות המסורתיות מבוססות על קונסטרוקציית עץ גדולה עם כיסוי רעפים אדומות, אך כמובן שהאפשרויות הן אין סופיות, וכל אחד יכול לבנות את הפרגולה שלו בדיוק כפי שהוא מעדיף, כל עוד הקונסטרוקציה היא בעלת החוזק והעמידות הנדרשים. אם אתם מחפשים פתרון חלופי לכיסוי הרעפים, פתרון שמאפשר לכם יותר גמישות, שמאפשר לכם אפשרויות עיצוב נוספות ומגוונות, ברזנט לפרגולה הוא הפתרון שאתם רוצים לבחון.
 

התאמת ברזנט לכל סוגי הפרגולות

בטייר ברזנטים תוכלו למצוא מגוון רחב של ברזנטים בכל גודל, ובמגוון רחב מאוד של צבעים, מרקמים ועיצובים, ובסיוע אנשי המקצוע שלנו תוכלו גם להתאים את הברזנט הטוב ביותר לפרגולה שלכם. הברזנט מאפשר לכם כיסוי מושלם מפני קרינת השמש, הוא עמיד מאוד בפני פגעי מזג האוויר, והוא יכול להגיע בכל עיצוב שתרצו על מנת להתאים את הפרגולה לעיצוב הכללי של הגינה.
 

משדרגים את חוויית השימוש בפרגולה

השימוש העיקרי בפתרון של ברזנט לפרגולה הוא בפרגולות חדישות יותר המבוססות על קונסטרוקציות מתכת, או פרגולות חשמליות עם זרועות שניתן להניע, ועם כיסוי שאפשר לקפל ולפרוש על פי הצורך, אך ניתן לעשות שימוש בברזנט בכל סוג של פרגולה, לרבות בפרגולות מסורתיות. אתם מוזמנים להגיע אל מרכז התצוגה של טייר ברזנטים בעיר רמלה, ולהתרשם ממגוון רחב של ברזנטים אותם תוכלו ליישם על גבי הפרגולה שלכם. כמו כן, אנשי המקצוע שלנו יוכלו לסייע לכם להבין כיצד יוכל הברזנט לשדרג בצורה משמעותית את חוויית השימוש שלכם בפרגולה.

ברזנט לפרגולה   ברזנט דקורטיבי

 

טייר ברזנטים – מרכז ההצללה של ישראל

טייר ברזנטים היא חברה מקצועית המספקת מגוון רחב של פתרונות הצללה ומספקת ייעוץ והדרכה בחינם ושירות עד בית הלקוח. באולם התצוגה של החברה תוכלו למצוא את כל פתרונות ההצללה הקיימים לבית, למשרד, לגינה, לחצר, לרכב, לעסק, לשטחים חקלאיים ולאירועים, וכן תוכלו לשכור או לקנות כל פתרון הצללה לבחירתכם. בין הפתרונות המוצעים על ידי החברה: כיסויים לכל סוגי הרכב, קירוי בריכות, פרגולות, סגירה לחורף, סוככים במגוון גדלים, צבעים ומרקמים, סוככי זרועות ומסילות, שמשוניות, בדים ורשתות צל ועוד. אתם מוזמנים להגיע אל מרכז התצוגה של טייר ברזנטים ברמלה ולמצוא פתרון לכל צורך הצללה שלכם.

ברזנט לפרגולה בחוף הים