בניית פרגולות עץ

פרגולת עץ הוא אחד מפתרונות ההצללה הפופולאריים ביותר בישראל, גם בגלל שהוא נתפס כמעין נכס קבוע, גם בגלל שהוא מעניק אווירה כפרית וטבעית, וגם בגלל שהוא עושה את העבודה בצורה נהדרת. יחד עם זאת, כדי שכך אכן יהיה, עליכם לתכנן היטב את הפרגולה שלכם כך שתספק לכם צל לאורך כל שעות האור, ולא רק בשעת מסויימות בהן השמש נמצאת בדיוק מעל הגינה שלכם, וכן אתם צריכים לתכנן את הפרגולה כך שאוויר יוכל להמשיך ולזרום במתחם שמתחתיה, ולשמור על אווירה רעננה עם אפשרות לבריזה מרעננת מדי פעם בפעם.

 

תכנון, עיצוב ובנייה של פרגולות מעץ

בטייר ברזנטים אנו מתמחים באספקת פתרונות הצללה וקירוי מן המדף, וכן בתכנון וגם בניית פרגולות עץ על פי דרישות הלקוח ועל פי מאפייני השטח שבו צריכה להיות מותקנת הפרגולה. אנו מספקים שירות ייעוץ מקצועי והדרכה חינם, וכן שירותי תכנון ועיצוב של פרגולה בהתאם לדרישות הלקוח. תוכלו להגיע אל מרכז התצוגה שלנו בעיר רמלה, להתרשם ממגוון רחב של אפשרויות העומדות בפניכם, ולהתחיל את התהליך של בניית פרגולות עץ עבור הבית שלכם, בין שמדובר בפרגולה אחת לגינה אחת, ובין שמדובר במספר פרגולות לחלקים שונים של הבית. אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו, לשאול את כל השאלות, ולקבל את כל התשובות, והכל כדי שתוכלו לקבל את ההחלטה הבטוחה והמושכלת ביותר עבורכם.

פרגות עץ   פרגולה להצללה
 

טייר ברזנטים – מענה מושלם לכל צרכי הקירוי וההצללה שלכם

טייר ברזנטים היא חברה המתמחה באספקת מגוון פתרונות הצללה להשכרה או לרכישה, לכל מטרה ולכל צורך. החברה ממוקמת בעיר רמלה שבמרכז הארץ, משם מספקת שירותי ייעוץ והדרכה חינם ללקוחותיה, שירותי התקנה מקצועית של כל פתרון הצללה בכל תנאי שטח, וכמובן שירות לקוחות אדיב ואישי לכל לקוח ולקוח. לאורך שנות פעילותה משרתת החברה שורה ארוכה של לקוחות מכל מגזרי המשק ובכל רחבי הארץ. במרכז התצוגה של החברה ניתן להתרשם ממגוון סוככים, ברזנטים, שמשיות, שמשוניות, פרגולות, בדי הצללה, רשתות צל, פתרונות קירוי וכדומה. אתם מוזמנים להגיע אל מרכז התצוגה של החברה ולבחור את פתרון ההצללה המתאים לכם ביותר.

דוגמא לפרגולת עץ בנויה