בדי הצללה

בחיפוש אחר פתרונות הצללה, לבטח נתקלתם בשתי אפשרויות שנראות די דומות לכאורה, האחת אפשרות של בדי הצללה, והשניה אפשרות של רשתות צל. השאלה היא מה ההבדלים המרכזיים בין שני סוגי הפתרונות ואיזה סוג פתרון מתאים לאיזה מקרה וצורך. ובכן, רשת צל הוא פתרון בעל אוריינטציה פונקציונלית יותר, בעוד שבד הצללה מספק רמת עיצוב גבוהה, מגוונת וגמישה יותר. בד הצללה הוא בד הצללה יכול להיות עשוי מסוגים שונים של בד בעל רמות אלסטיות שונות, מה שמאפשר מתיחה קלה במגוון עיצובים.

בד הצללה לבריכת שחיה   בדי הצללה מגוונים

 
מגוון סוגי בדים בעיצובים שוניםאחד הפורמטים הפופולאריים ביותר לשימוש בבד הצללה הוא העמדת עמודי תמך מרכזיים שעל גביהם נפרש הבד ויוצר מתחם ענק מעוצב בצורת מעין מגדלים בגבהים שונים המפוזרים בכל המתחם כולו. שימוש זה פופולארי מאוד בעולם אירועי הטבע והחוץ, אך ניתן ליישום גם בבית פרטי, בעסק, במפעל ובכל מבנה או חלל אחר. יחד עם זאת, חשוב לבחור את הבד המתאים בסיוע אנשי מקצוע בהתאם למידת הצל הנדרשת.
 חירת הבד המתאים לצורך שלכםבטייר ברזנטים תוכלו להתרשם ממגוון רחב של בדי הצללה מסוגי בד שונים, גדלים שונים, צבעים שונים ומרקמים שונים. כמו כן, תוכלו להתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו, לקבל את התשובות על כל השאלות שלכם בנושא, ולבחור את הבד המתאים לכם ביותר, ולקבל הצעה אטרקטיבית ותחרותית. אנו מזמינים אתכם להגיע אל מתחם התצוגה של החברה ברמלה ולבחור את בד ההצללה המתאים לכם ביותר.
 

כל פתרונות ההצללה לכל מטרה וצורך

טייר ברזנטים היא חברה מקצועית ומנוסה הממוקמת בעיר רמלה, ומשם מציעה מגוון רחב של פתרונות הצללה לכל מטרה ולכל צורך וכמו כן תשמח להמליץ על חברות העוסקות ב מכונות אריזה ושקילה לכל מטרה. החברה מספקת שירותי הדרכה וייעוץ חינם לכל לקוח, וכן שירות אדיב ומקצועי הכולל התקנה מקצועית בבית הלקוח. באולם התצוגה של החברה תוכלו למצוא פתרונות המותאמים לבית, לגינה, למרפסת, לעסק, למפעל, לשטחים חקלאיים, ולאירועים בכל תנאי שטח. אנו מציעים סוככים ממגוון סוגים, פתרונות קירוי, פתרונות הצללה מבד, רשת, עץ, מתכת, ברזנטים ועוד מגוון רחב של חומרים ומנגנונים לאספקת פתרון ההצללה המושלם לכל לקוח.

פתרונות הצללה לבריכות שחייה   פתרונות הצללה מגוונים