אודות

בשנת 1974 הוקמה חברת טייר פתרונות הצללה ומאז ועד היום מתמחה החברה בכל סוגי הסככות והברזנטים. עם ניסיון של למעלה משלושים שנה, אנו מבטיחים לכם ליהנות מהשירות האיכותי ביותר ומהמוצרים החדשניים והמתקדמים ביותר בענף. טייר פתרונות הצללה עוסקת בייצור של מגוון מוצרים שונים ונחשבת כים לבין החברות המובילות ביותר בענף ההתקנה של ברזנטים לכל מטרה וצורך שהוא. אנו מזמינים אתם לקבל ייעוץ והדרכה מלאה מטעם צוות מקצועי ואמין שישמח לעמוד לשירותכם בכל פנייה ובקשה שהיא.


סל שירותי החברה

סל השירותים של חברתנו כולל את כל סוגי הסככות השונות, פתרונות הצללה מתקדמים במסגרת סגירות חורף, התקנות ומתיחת רשתות, מגוון אוהלים בכל הגדלים, בניית קונסטרוקות בכל הגדלים עם אישור מהנדס, ייצור סככות מיוחדות לפי ביקוש, התקנת גגות מבודדים, סגירות חורף מתקפלות בשילוב גופי תאורה וכן הלאה. בבואכם למצוא פיתרון הצללה לגינה, לבית או לחצר, חשוב תחילה לבחון מקרוב את הצרכים הנוכחיים, את המגבלות וכול המאפיינים החשובים שנדרשים להימצא בפיתרון ההצללה.


ייעוץ מקצועי למציאת המוצר המתאים ביותר לצרכיכם

בין אם מדובר בפיתרון הצללה לעסק, למבנה או למפעל ובין אם מדובר בפיתרון הצללה לשטחים חקלאיים או לאירועי ענק הנערכים בחוץ, אנו בטייר פתרונות הצללה, נעניק לכם את הייעוץ המקיף והאמין ביותר למציאת המוצר האידיאלי לצרכיכם. שימו לב כי ענף ההצללה בישראל מציע לציבור הרחב מגוון פתרונות ייחודיים הכוללים בין השאר פתרונות זמניים וגמישים, פתרונות קשיחים וקבועים או פתרונות המשלבים גמישות וקביעות בדרגות שונות. הדבר החשוב ביותר הוא להבין את מטרות השימוש הספציפיות שלכם.


קבלת סיוע מהמומחים

במסגרת הבחירה בפיתרון הצללה מסוים, אנו נסייע לכם לבחון מקרוב את האיזון הרצוי בין רמת הצל המבוקשת ובין מידת האוורור באזור המוצל. בנוסף נעזור לכם לבחון את הזוויות השונות שמכיוונן מגיעה השמש ואת מידת ההשפעה של זוויות אלו על מיקום הסוכך וגודלו. במרכז התצוגה של חברתנו, ניתן להתרשם ממבחר עשיר ומגוון של פתרונות הצללה מכל הסוגים הכוללים בין השאר פתרונות בהתאמה אישית לפי דרישות הלקוח ולפי צרכיו או פתרונות מוכנים מן המדף.

אודות החברה